Utopenec 2008
Zápis pro vás sesmolil(a): Pirát
Datum akce: 15.11.2008
A jak to tam vypadalo?
V jičínském bazénu jsme byli naposledy před skoro třemi lety. Co je tam nového? Jak asi chutná voda v divoké řece? Jezdí se ještě vůbec tobogánem? Takové a ještě horší otázky nás napadali před odjezdem z Hořického vlakového nádraží. Po nastoupení do vlaku bylo všechno jinak. Největší atrakcí se stalo WC a jeho elektronicky ovládané dveře. Je až s podivem jak málo lidí umí v dnešní době číst, protože většina uživatelů se nezamkla. A to bylo překvapení když do kabinky vstoupil další cestující. Naše vlčata vše zachránila. Ze svých řad jmenovali strážce dveří a instruktory pro jejich ovládání. Takto nám cesta velice rychle uběhla.
Náhle zazněl povel: „Padáky nasadit“ a už jsme stáli na perónu v Jičíně.
„Piráte budeme mít v bazénu rozchod“, zeptal se někdo přede dveřmi do areálu. A byl, rozprchli jsme se po všech „atrakcích“ a zařízeních. Velmi oblíbenou zábavou se stalo krocení divoké řeky, sjíždění tobogánu jako kokosy na sněhu a vířivková párty. Na své si přišel každý z nás. Po hodině a půl jsme opustili vodní radovánky a vyrazili na vlak.
Chvíli čekání, někteří strávili bojem s herními automaty, jiní v klidu snědli své svačiny.
Největším překvapením pro všechny bylo vyhlášení výsledků tajné soutěže děvčat o nejhezčí chlapecké plavky. První cenu, pomeranč, získal a nejhezčími plavkami oslnil přítomná děvčata Tuňák. Cesta zpět proběhla v podobném duchu jako do Jičína, prostě jedna velká legrace a pohoda.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz