Stonožky v zajetí Vánoc
Zápis pro vás sesmolil(a): Bobina
Datum akce: 19.12.2009 - 20.12.2009
A jak to tam vypadalo?
Zdarec néééé,Stonožky
Sešly jsme se v 15:00 v klubovně. Batohy jsme odhodily do naší klubovny a vyrazily do mrazivého počasí na krátkou mysl vyčisťující procházku. Po cestě jsme vyřídily pár drobností, jako zapomenutý polštářek Báry, mléko, olej a čaj.
Po příchodu do klubovny jsme společnými silami roztopily a po té se vrhly na přípravu večeře. Brambory se oloupaly, maso se naklepalo a po té se začalo smažit.
Mezitím některé z naší družiny připravily ležení a dárečky pod stromeček, teda na stromeček a cukroví pod stromeček. Usedly jsem ke stolu zbaštily řízečky s bramborovou kašičkou (dokonce zbylo i na sousedy z velké klubovny oldskauty a hold maso je maso) poklidily po sobě špinavé nádobí a mohlo se jít ke stromečku. Využily jsme medvědí krásně ozdobený smrček. Vše jsme zvládly bez naší vedoucí Bobiny, bylo to takové překvápko pro ní. Když vstoupila do klubovny, kde jen svítily svíčky na stromečku užasla, samozřejmě jako správná špionka foťák v ruce a nahrávala skoro celou událost na video. Dárečky jsem sbíraly ze stromečku a navzájem si je rozdávaly. Kupodivu Bobina nic nedostala..............ale pozor pro ní jsme připravily speciální dárečkouvou stezku odvahy, takže přeci jenom.
Nechtělo se nám jít vůbec spát, trochu jsme řádily kolem klubovny, tancovaly a pak jsme si hrály s našim oblíbeným modelačním voskem v klubovně. Ulehly jsme až tak, no nechtějte ani vědít kdy. A vstávání bylo též ještě za tmy, probudila nás zima a tak Viki a Páťa zatopily, uvařily čaj, Šmudlinka s Příšerou došly pro ranní rohlíčky a mohlo se kompletně vstávat a začít uklízet a balit. Myslím, za všechny Stonožky, co mají bílé ponožky, že se sejdeme zase a to ve stejném časem na tom samém místě a snad to bude co nejdříve.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz