Skautskou stopou 4 aneb hledejte Stopíka
Zápis pro vás sesmolil(a): Pirát
Datum akce: 07.09.2008
A jak to tam vypadalo?
Stalo se již tradicí, že první víkend v září pořádá naše středisko Junáka Hořice akci pro veřejnost nazvanou Skautskou stopou. Letos se konal ve Smetanových sadech již čtvrtý ročník, tentokrát s podtitulem hledejte Stopíka. Záhadný Stopík byl mlok jehož obrázek si každý kdo chtěl, složil z ústřižků, které dostal po absolvování aktivit na jednotlivých stanovištích.
Náš 2.oddíl Jitřenka se na akci připravoval již na táboře. A co jsme si vymysleli a realizovali?
Medvíďata a světlušky měly na starosti rukodělky. Na této aktivitě se vyráběly obrázky z barevné rýže, náramky a korále z fazolí nebo také pohledy. Desítka s Majdou zabezpečovali závod papírové formule, kterou si medvíďata vyrobila na táboře. Skautky se staraly o středověké hry. Na jejich stanovišti probíhaly souboje rytířů s dřevci, dekoboj a byla zde v provozu i středověká střelnice. Vedoucí s pomoci některých rodičů měli na starosti lanové aktivity. Na pozvání Špagetky přijeli skauti z Jaroměře, kteří na svém stanovišti měli šermířské souboje s meči a střelbu z luku. A aby toho nebylo málo, tak každý kdo prošel přes všechny naše aktivity dostal na památku od našeho oddílu medaili s věnováním a symbolem oddílu.
Nejdůležitější za všeho bylo ale to, že na naši lodi panovala dobrá nálada a všichni se skvěle bavili.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz