Medvědí výprava
Zápis pro vás sesmolil(a): Bobina
Datum akce: 28.6.2020 - 3.7.2020
A jak to tam vypadalo?
Medvědí výprava 2020 se nesla v duchu příběhu Velké sýrové loupeže a třech myší Raymonda, Knota a Velkého tvrdého Marvina, kteří spřádali plán, jak ukrást sýry z obchodu sýraře, který měl v krámě ovšem hlídače a to kocoura Giovanniho. My jsme sice neměli hlídacího kocoura, ale tři hlídací pejsky Bennyho, Charlese a Raye, kteří hlídali nás, protože uhlídat sýr, by pro ně bylo velice těžké a spíše by ho snědli.
Naše medvíďata jsme vtáhli do děje tohoto příběhu promítáním filmu po dva večery. Vyzkoušeli jsme si je, zda si něco zapamatovali, krátkým testem. Během výpravy, jako Velký Marvin, jsme učinili dvě dobrodružné výpravy za poznáním okolí a zříceniny hradu Pařezu, který svého času obývaly jiné strašlivé loupeživé myši.
Zahráli jsme si spousty her, jen počasí nám nepřálo a koupání medvědích kožíšků v nedalekých Jinolicích se neuskutečnilo. Poslední večer po závěrečném táboráku, se medvíďata dobrovolně vydala po tmě na loupeživou akci. Byla velice statečná, z devíti medvíďat dvě šla úplně sama a čtyři ve dvojici či s dospělým doprovodem. Došla na konec označené stezky svíčkami, hlas velkého myšího ducha jim napověděl co se v listině, která byla připevněna na stromu a na kterou se odvážná medvíďata měla podepsat, píše.
V pátek jsme se všichni zabalili, poklidili a jeli zpět domů k rodičům, na které se naše medvíďátka velice těšila.
Děkuji všem, kdo byl s námi a podílel se na této akci od babiček kuchařek až po Piráta s Aťou.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz