Medvědí Vánoce
Zápis pro vás sesmolil(a): Bobina
Datum akce: 15.12.2019 - 15.12.2019
A jak to tam vypadalo?
V neděli 15.12.2019 jsme se s medvíďátky sešli v klubovně a udělali si malé vánoce po medvědím.
Z osmi medvědích kuliček přišli jen čtyři, ale i tak jsme si tuto dlouholetou tradiční akci užili jak se má.
Ozdobili jsme si stromeček, připravili sváteční stůl, na "vánoční večeři", kterou jsme pak s chutí medvědí snědli.A co jsme si to na talíř dali? Brambory a kuřízek přeci. Ještě před tím než bylo jídlo snědeno, nám Bobina udělala medové štěstíčko na čelíčko. Prý abys se nám u medvíďat dařilo a líbilo. Rozkrojili jsme jablíčko,a hvězdička byla krásná a povedená, doufáme že i naše medvědí počínání bude vypadat stejně jako hvězdička z jablíčka v nadcházejícím roce 2020.
Aby nám slehlo, vypravili jsme se dát něco na zub zvířátkům k dubu, mrkvičky, jablíčka, kaštany určitě potěší jejich jazýčky.
Vrátili jsme se do klubovny a tam pod stromečkem čekalo překvapení dárečky, ale než si je medvídci rozbalili zapěli koledu. A co medvíďátka dostala? Notýsek a pastelky, které prý mají nosit na schůzky, asi Ježíšek viděl, že tak nečiní.
No a na konec přišli rodiče a my jim zahráli plyšové divadélko o zvířátkách, kterým velký medvěd rozbil domeček. Ač jsme řádnou zkoušku měli jen jednou, zvládli jsme to s velkou grácii. Děkujeme rodičům, že dorazili, Pirátovi a Áťe za pomoc při celém medvědím vánočním odpoledni a hlavně při premiéře divadélka.
Tak příští rok zase.
Vaše zlaté prase.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz