Mikulášský pokec
Zápis pro vás sesmolil(a): Pirát
Datum akce: 9.12.2017
A jak to tam vypadalo?
Svatý Mikuláš už dávno rozdal dětem dárky, čerti po namáhavé noci zalezli zpátky do pekla a všude zavládl klid. Ale co to, co je to tady v té skautské klubovně za řehot a veselí? Á jo, Jitřenka má svůj tradiční Mikulášský pokec a jak je vidět přesně v duchu osmého bodu skautského zákona. Ptáte se, co je to Mikulášský pokec? To se sejdeme v klubovně, zatopíme, sedneme si, necháme se bavit ostatními a také sami bavíme ostatní. Co potom? Potom kecáme, kecáme a zase kecáme, přitom se smějeme, smějeme a zase smějeme a je nám spolu dobře.
Letos si pro nás Medvíďata připravila plyšovou pohádku o zvířátkách a jejich domečku. Nejvíc nás všechny pobavili dva chlupatí herci Benn a Charles. Ti Medvíďatům pomáhali, seč jim síly stačily.
Vlčata předvedla ve zrychlené verzi jakousi vánoční scénku. Světlušky předvedly „kravský“ vtip. Supové měli hru kde dva dobrovolníci museli zjistit podle odpovědí obecenstva co jsou zač.
Co bylo dál? Vyprávěli jsme si vtipy a taky zpívali. No prostě jsme se veselili a bylo nám spolu dobře.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz