Podzimní medvědí tlapka
Zápis pro vás sesmolil(a): Áťa a Pirát
Datum akce: 18.10.2014
A jak to tam vypadalo?
Dýně, všichni víme, jak vypadá, jak chutná a co se z ní dá všechno vyrobit případně uvařit. Jenže není dýně jako dýně.
Na jedné zahrádce se mámě dýni narodilo 14 malých neposedných dýňáčků. Tihle malí kulatí a šišatí neposedové se rozrostli po celé zahrádce. Majitel se rozzlobil a všechny je i s jejich maminkou odvezl daleko do lesa, kde je zanechal jejich osudu. Sojka kamarádka a přítelkyně dýní rodiny, nám to všechno vyprávěla a také poradila mámě dýni, aby se obrátila o pomoc na Medvíďata z Jitřenky. Jó, jó takhle nějak to opravdu bylo.
Nebýt našich malých odvážných medvíďat, kdoví jaký konec by celý příběh měl. Možná by dýně slupnula divoká zvěř nebo by někde v tom hlubokém lese shnili.
Bylo vám to krásné a velké dobrodružství. My Medvíďata jsme tu pomoc pojali jako záchranu lidského života, což se nám také podařilo. Potom jsme si k obědu opekli na ohni buřty, v popelu brambory a kaštany. Na závěr si zahráli pár her a unaveni, ale spokojeni se vláčkem vrátili domů k maminkám.

Poučení z naší výpravy: nebezpečné pro dýni může být rovněž zdivočelé medvídě nebo zdivočelý houbař.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz