Mikulášský pokec
Zápis pro vás sesmolil(a): redakce Jitřenky
Datum akce: 7.12.2013
A jak to tam vypadalo?
Jako každý rok náš oddíl pořádal svou interní besídku s názvem Mikulášský pokec. O repertoár se postaraly všechny družiny v oddíle od nejmenších medvíďat, až po největší skautky a skauty.
Začali jsem téměř včas a to ve 14:15. Jako první nastoupila Medvíďata se svou melodramatickou písní Rudé oko, na scéně bylo plno malých pomalovaných indiánů a s nimi písečný západ. Po té skautky Stonožky vyzkoušely, naše znalosti v soutěži, jak vystřižené z pořadu Kufr. Tygřice nás dostaly do pohádkové říše a zase Sněhurku zachránil ten princ a královně vzteky puklo srdce.
Po krátké pouze, skauti Káňata, převedli pohádku o Sněhurce na akční střílečku, kde všichni umřeli pod palbou zbraní i pažbová víla. A rýsuje se nám tu nová kapela Plastic Childern, se svými exluzivními nástroji a texty písní, již nyní můžu tvrdit, že naše světoznámá skupina Bratr Sokolov má velkou konkurenci. A nesmí se na takové besídce zapomenout na nějaký vtípek, družina Luňáků to zvládla bez ostychu a ta Karkulka, doopravdy kráva byla a zvířátka v lese měla pravdu!
Světlušky Srnky rozezpívaly hlediště plné diváků, jen bylo štěstí, že se o dělání jen zpívalo. Po nich přišli vlčata se vtipy ze života četníků. A dostali jsme se i do fantasy žánrů a Jediové se tam bili světelnými meči. Všichni kdo hráli, byli výborní a obecenstvo které přišlo a přežilo též. Budeme se těšit na příští rok a nové nápadité scénky.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz