Tábor Medvíďat
Zápis pro vás sesmolil(a): Áťa a Pirát
Datum akce: 28.7.2013 - 3.8.2013
A jak to tam vypadalo?
Neděle 28.7. 2013.
Medvíďaty dlouho očekávaný den přišel. Maminky sbalily věci do kufrů, tašek a batohů a hurá do Českého Ráje na tábor.
Letos jsme opět jeli na krásné místo nedaleko Prachovských skal na Pařezskou Lhotu.
Hned od prvního večera bylo mnohým jasné kdo nás letos bude na táboře provázet. Jak na to přišli?
To si totiž Pirát u zahajovacího táboráku, nasadil svítivou hlavu, otevřel knížku a začal číst pohádku. O velkých nohách jistého starosty Humpála, který právě díky nim dlouho starostoval v jistém městě. Napsal ji pan Václav Čtvrtek. Dnes to město každý zná jako město pohádek.
No jó, je to tak, každý ho přece znáte. Díky těm nohám se jistý švec dal na loupežničinu.
Už vám dospěláci došlo kdo nás táborem provázel? Že ne? Jestli ono to nebude tím, že jste zapomněli číst pohádky, protože naše medvíďata na to přišla hned.
A tak začalo naše dobrodružství.
Ve skalách jsme objevili malou jeskyni v ní kýchací prášek, červenou mašli a dopis od samotného jistého loupežníka. Co by jsme to byli za loupežníky bez bambitek.
Tak jsme si je vyrobili a byly pravé dřevěné. Ládovaly se šiškami nebo žaludy a hned byli vyzkoušeny při přepadení formanských povozů. Sluníčko nám půjčilo pár svých paprsků na zásnubní prstýnky. Za ranního kuropění jsme hlídali a počítali lesní zvířátka. Po copu paní kněžny jsme šplhaly na skálu pro stříbrnou lžičku.
Hledali jsme kouzelné duhové loupežnické plátno, vyháněly sumce Holdegróna z vodního pramene a zažili mnoho dalších dobrodružství. Lepší pro vás bude když se podíváte na fotografie a necháte si o tom vyprávět samotné účastníky tábora.
Cože? Ještě pořád nevíte, kdo že nás to provázel táborem? Tak tady je poslední nápověda.
O naše medvědí bříška se v kuchyni starala Manka s Ankou.
Teď už snad každý ví že to byl :

SJACMUR !!!!!!

Děkujeme všem medvíďatům, rodičům, prarodičům, vedoucím a čtyřnohým kamarádům za kouzelný týden strávený v lese Řáholci. Ještě jednou velký dík, byli jste hodně moc dost dobrý.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz