Hurá na sníh
Zápis pro vás sesmolil(a): světluška Broňťa
Datum akce: 06.02.2009 - 08.02.2009
A jak to tam vypadalo?
Všichni už čekají u autobusu u klubovny, všichni nakládají batohy a pekáče, když se naloží tak odjíždíme do Velké Úpy. Už jsme ve Velké Úpě a jdeme do kopce a sníh se třpytí jako perly. Přijdeme na chatu a čekáme na Piráta a už přijel Pirát s batohama. Jdeme se ubytovat do pokojů. Až se ubytujeme jdeme na večeři a na bodovačku. Po bodovačce je večerníček. Áťa a Pirát nám čtou pohádku o Ztracené stopě. Po pohádce je večerka a jdeme spát.
Ráno se nasnídáme, snídani dělali vlčata s jestřábem Hlůšou a jdeme bobovat. Kačenky nám vaří oběd, po obědě máme polední klid a po poledním klidu jdeme zase bobovat. Čeká nás překvapení. Lovecká jízda, za jízdy chytáme pytlíky s překvapením. Prémii, pytlík s uzeným ulovila Nikola. Večeři vaříme my světlušky a stonožka Páťa. Po večeři hrajeme hru hostina a máme diskotéku, po diskotéce nám Áťa s Pirátem čtou zase pohádku.
Ráno si balíme, protože jedeme domů, už máme sbaleno a jdeme na autobus a jedeme domů. Jako první vyložíme ve Dvoře Králové Špagetku pak Páťu v Miletíně. Když je vyložíme, jedeme domů. Pak jsme se vyložili v Hořicích i my a rozjeli se domů.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz