Krajské kolo závodů Světlušek a Vlčat Náchod
Zápis pro vás sesmolil(a): Tomka
Datum akce: 02.06.2012
A jak to tam vypadalo?
Sobotní červnové ráno 2.6.2012
Budíček pro většinu 5.30 a jedna osůbka v 4.45.
Tak takhle bychom mohly odstartovat dnešní lehce prosluněný den, ve kterém se konali Krajské závody světlušek a vlčat na zámku v Náchodě.
Trénink, trénink, trénink nás do teď provázel posledních několik týdnů a dnes jsme se pokusily využít naše úsilí a pokusit se zvítězit. První konkurenci jsme potkaly už v autobuse. Cestou na závody nás vzali skauti z Jičína a Nové Paky. Než jsme se nadály, už jsme šlapaly schody k zámku, kde na nás čekalo dobrodružství a zbytek závodících hlídek.
Zahájení v 8.30, rychlé rozlosování a šťastná ruka Tomky, která vylosovala číslo 1. A najednou bylo 9.03 a Srnky vyrazily na trať. Provázelo je sluníčko i mráčky, ale to je neodradilo a bojovaly statečně do posledních sil. Trať byla dlouhá a náročná. Z kopce do kopce, ze schodů do schodů, úkol za úkolem. Nasazení vysoké a 3 hodiny na trati si vybraly svou daň. Ale i tak světlušky vběhly do cíle jako vítr za podpory silných hlasů Tomky a Bobiny. „JO JO JO jedeme Srnky“ a bylo to za námi. Pocit únavy, ale ve chvilce vystřídala vůně řízků, chleba a okurek mňam, mňam, mňam. Síly doplněny a rychle na dokončení kroniky, kde málem Myšku bacila jedna „MYŠKA VĚC“. Splnily jsme potřebný doprovodný program, který byl pro všechny účastníky připraven. Nechyběl výstup na zámeckou věž se 120 schody tam i zpátky, i když nás napadlo vyměnit cestu dolů za skok s přistáním na nádvoří, kde na nás čekala Bobina s Darwinem.
Hodinku před vyhlášením výsledků, jsme si užily sportovní družinové dobrodružství. Vedoucí jako záškodníci, chytači a děti jako zkušení nosiči a pašeráci lístečku. A komu byla do té chvíle zima, tak se pěkně zahřál. A pak......... přišla chvíle pravdy, vyhodnocení. Všichni napjatě čekali, až pořadatelé zavelí!!!! Nástup!!!!!
A jak to dopadlo? SRNKY HOŘICE ve velké konkurenci obsadily krásné 8 místo.
Rozloučení se spoluzávodníky a hurá na autobus. Ranní vstávání se ukázalo na cestě domů, usnuly ty naše šikulky, jak kouzelným proutkem.
V Hořicích jsme se rozloučily a já si myslím, že už se všechny určitě těšily, do peřin a rychle spinkat. Tak i já přeji hezké sny. A za dva roky se těšíme hoj, hoj, hoj Srnek se boj.
Zdraví Tomka

Postřehy:
Myšku bacila málem „ Myška věc“
„Holky tak jak to vidíte?“- „Ale dobrý“
„Jaký byly disciplíny“- „ My už si to nepamatujeme“
A něco jste nevěděly? - „ Ne všude jsme měly plno bodů“
Všichni chtěli vodit Darwina
Někdo si ho jen fotil, někdo se s ním fotil
Jdeme se podívat na medvědy ze zaduPro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz