Online zpráva z klubovny aneb den otevřených kluboven
Zápis pro vás sesmolil(a): Indy
Datum akce: 14.4.2012
A jak to tam vypadalo?
Zdravíme všechny k vašim obrazovkám!

To tady ještě nebylo! Podáváme Vám nejčerstvější novinky přímo z klubovny, kde nyní probíhá den otevřených dveří. Dveře jsme neotevřeli jen my, ale celé středisko. Můžete si zde vyzkoušet mnoho aktivitek. Hned pár centimetrů za brankou sedí dvojice mladíků, od kterých obdržíte průvodku, do které budete dostávat razítka za splněné disciplíny. A že jich není málo. V klubovnách našeho oddílu si můžete vyrobit zvířátka z musgumy, kterými si potom doma okrášlite své koupelny, cvrkat - kuličkami, nebo prohlédnout množství kronik a fotek. Venku na dvorku si můžete zahrát trojnožku, nakrmit Balůa, zkusit si sestrojit za pomoci provazů jednoduchý žebřík a zahrát si třeba kuličky. Když se vydáte nahoru, natrefíte na klubovny 1.odddílu, kde se též pokocháte spoustou fotek a vyzkoušíte si aktivity, na kterých pocvičíte svoje smysly. Cestou jsme se s mou spolureportérkou ptaly na různé otázky a to: 1) Kolik jste dnes viděli psů? 2) Kolik vám prošlo pod rukama návštěvníků? 3)Co jste si pro návštěvníky připravili? 4) Chcete koťátko, nebo víc?
Dověděli jsme se toto: 1) Psů bylo viděno 0-1. 2) Fyzicky jich pod rukama moc neprošlo, jinak zas tolik moc lidí nepřišlo- úplně cizích přišla hrstka - pár rodin. 3) Co si připravili už víte :-). 4) Koťátko nechtěl nikdo. Tak.
Zatím nevíme, jak toto celé dopadne a prozatím se s vámi loučíme. Nazdar!Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.

#1 Pirat 2012-04-14 20:47:11
Dopadlo to dobře, všem co se na akci podíleli jak přípravou, tak i účastí děkuji. Jitřenko halt jsme dost dobří. Jak zní naše heslo dne: "Kdo pracoval si děkuje."

#2 Bažežeja 2012-04-14 21:04:05
Jitřenko, vypadalo to moc hezky a koukám, že je nás celý skautský dvorek! Krásná práce. Všem závidím. Já musel pracovat. Hezkou neděli přeje Bažeják. Díky Pirátkovi, Áťe, Indy, Tuňákovi!

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz