Hory, hory a ještě jednou hory
Zápis pro vás sesmolil(a): Špagetka
Datum akce: 23.01.2009 - 25.01.2009
A jak to tam vypadalo?
Jedeme na hory…………………
… ozývalo se autobusem na cestě Hořice-Velká Úpa, kam se vypravili skautky, medvíďátka a stateční vedoucí ( pzn. autor článku patří mezi vedoucí) .
Cestu na chatu jsme všichni zvládli a za chvíli už se topilo ve všech kamnech a bylo slyšet štěbetání, pískání a halekání. Večer proběhl formou zábavných her a snahou dostat všechny děti a slečny ( pzn. autora, myslím skautky) do postýlek.
Budíčeeeeeeek…
…. ozývalo se chatou, a to znamená pokusit se vstát a tvářit se na všechny mile, někomu se to podařilo a někdo potřeboval více času. A pak to jelo ze svahu, do svahu, nad svah, pod svah, vedle svahu….. všude samý sníh, smích, igelity, lopatky, pekáče, psi…
Jedem si to jumpnout( pzn. autor to slovo jen slyšel, netuší jak se to píše) ozývalo se ze sjezdovky Pěnkavčí vrch.. a to byl mazec, lyžaři, prknaři, to tam valili ze svahu jako draci.
Odpoledne jsme si ještě užívali vybudovaného toboganu a závodu: Utrhni si pytlíček s překvapením, a co bylo v pytlíčku??? A najednou se místo pytlíčku objevila šištička salámu a to byl teprve boj… ale nakonec se to podařilo skautce Andy, která si na salámku jistě pochutnala.
Za co půjdeš????......ozývalo se večer chatou, kdy se všichni účastníci výpravy chystali na karneval s velmi bohatou tombolou. Tady jsme mohli potkat medvídky, kočičky, tlusté lidi, proužkované lidi, vysoké lidi, večerníčky prostě od všeho trochu.
A pak už se jen tancovalo, kupovala se tombola, vyhlašovala soutěž o nejlepší masku…. Až jsme se tancem protancovali až do postýlek a spali a spali, ale to je už jiná pohádka….

V neděli jsme už jen balili a odjížděli domů….

Co se nevešlo do článku:

• výborná snídaně, oběd i večeře
• chvalitebné počasí
• dobré taneční výkony na karnevalu
• dostačující chování dětí i vedoucích
• nedostačující spánekPro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz